Nové PNEU


GITI GITICOMFORT

Popis

Letní pneumatika prémiové třídy. Pneumatiky vyvíjené zkušenými Německými inženýry a dodávané do první výbavy vozidel VW, Audi, Seat, Dacia.Giti Comfort

Určena speciálně pro evropské vozy střední a kompaktní třídy

Nejnovější směs běhounu pro snížený valivý odpor

Nově vytvořený design pro snížení hluku

Velmi dobrý výkon na mokru

Nový profil dezénu pro co nejnižší spotřebu paliva

Vynikající výbava pro úsporná vozidla

Společnost Giti Group se sídlem v Singapuru patří k 10 nejvýznamnějším světovým výrobcům pneumatik a nabízí ucelenou produktovou nabídku pneumatik pro osobní vozy, SUV a třídu Van.

Více info o této značce najdete na oficiálních stránkách výrobce. 


BARUM

Popis

Barum Brillantis 2 přináší perfektní kombinaci vysoké životnosti a lepších jízdních vlastností s atraktivní cenou. Vyvážené jízdní vlastnosti této pneumatiky a perfektní odezva při řízení jsou skvělým univerzálním řešením.


ROYAL BLACK ROYAL COMFORT

Popis

  • Asymetrický tvar dezénu a optimalizovaný design vzoru drážek poskytuje klidnou a bezpečnou jízdu.

  • Jedinečný výkon a velmi dobré vlastnosti a stabilita v zatáčkách.

  • Potěšení z jízdy díky silné konstrukci běhounu a měkké boční stěny.

  • Dezén vyrobený z materiálu silika, který snižuje valivý odpor a přispívá k velmi dobré přilnavosti za mokra.


MICHELIN

Popis

Michelin Pilot Alpin PA4 je pneumatika vhodná pro vysokovýkonnná a sportovní vozidla. Výhody této pneumatiky spočívají především ve větší bezpečnosti, mobilitě, větší kontrole nad řízením a také její životnosti. U této pneumatiky došlo ke zkrácení brzdné dráhy o 3m na mokru a až o 4m na zasněžené vozovce. Pneumatika je charakteristická masivně prořezaným dezénem s velkým počtem hran a lamel a 3. generací směsi HelioCompound. Toto nové složení pryže využívá slunečnicový olej tak, aby i při nízkých teplotách byla zachována pružnost a přilnavost pneumatiky..


Nabízíme na objednání PRODEJ NOVÝCH PNEUMATIK všech značek za nízké ceny. Stačí zadat poptávku a my vám napíšeme nabídku Vámi poptávaných pneumatik a dobu dodání. Při objednání do 12h doručení druhý pracovní den k nám do pneuservisu.